فروشگاه اینترنتی جی جی کالا

«جی جی کالا» به‌عنوان سامانه فروش مویرگی تلفن همراه ایران، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ با حضور میدانی در بازار گوشی‌های تلفن همراه و تجهیزات جانبی شروع کرده است.
«مشتری‌مداری» مهم‌ترین اصل جی جی کالا در طول سال‌های همکاری با مشتریان و خرده فروشان بوده و هدف اصلی از محوریت دادن به این ارزش، «سودرسانی به مشتریان» تعریف شده است.
اصل طلایی و تعیین‌کننده‌ی دیگر برای جی جی کالا، «گسترش شبکه فروش» و تعامل سازنده و ارزش‌آفرین و ارتباط مستقیم با مشتری جهت شبکه فروش گسترده‌ای است .
پیشرو بودن جی جی کالا در سیاست فروش مستقیم و بدون واسطه، همواره به مشتریان این امکان را داده است که جدیدترین تکنولوژی‌های روز را در کوتاه‌ترین زمان در دسترس آنان قرار دهد.
در عصر اینترنت و زندگی آسان با بیشترین سرعت دریافت خدمات، جی جی کالا با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود به راهکاری جدید متناسب با نیاز روز مشتریان اندیشیده است. در این فروشگاه آنلاین همان نام معتبر در فروش قانونی گوشی‌های تلفن همراه با قیمت مصوب و مناسب، آماده پاسخگویی آنلاین به نیاز مشتریان گوشی‌های تلفن همراه در سراسر کشور است.
فروشگاه اینترنتی جی جی کالا با پوشش خدمات در سراسر کشور، ارائه تنوعی از برندها و محصولات، پلتفرمی در راستای خرید با کاربری آسان برای مشتریان عرضه کرده است تا دسترسی به جدیدترین تکنولوژی‌ها برای همه هموطنان در سراسر کشور در سریع‌ترین زمان با قیمت مناسب و گارانتی صورت بگیرد.
جی جی کالا ارزش‌هایی همچون امکان خرید غیرسبدی (برای فروشگاه ها)، تنوع کالا، امکان انتخاب با تنوع رنگ و مدل، تحویل رایگان و دریافت سریع کالا را برای فروشگاه‌ها و مشتریان ایجاد کرده است.
خدمات فروش 24 ساعته و پشتیبانی فعال جی جی کالا با مجوز «ای‌نماد» از وزارت صنعت معدن و تجارت صورت می‌گیرد.